scoala gheteo arad

Fii si tu liber sa explorezi intreaga lume pe patru roti!

Poate sa para imposibil momentan, deoarece esti comod intr-un fotoliu in timp ce citesti aceste randuri, insa daca esti gata sa actionezi, sa renunti pentru putin la comoditate si esti gata sa sacrifici putin din timpul tau pentru a acumula informatiile necesare,  titlul acestui articol nu-ti va mai parea atat de utopic (cel putin din punct de vedere  legislativ).

Daca esti pregatit pentru aceasta provocare te asteptam cu drag la cursurile scolii noastre de soferi si apoi sa ne anunti cu bucurie ca ti-ai luat si tu permisul de sofer, la fel cum au facut alte zeci de persoane care ne-au ales!

Nu mai sta pe ganduri! Acceseaza acum sectiunea inscriere online, completeaza datele necesare si in cel mai scurt timp te vom contacta pentru a ne cunoaste si a stabili toate detaliile!